Kompetence

Jsme jediní výrobci dentálního nábytku v Česku a Slovensku, specializujeme se na vývoj a výrobu dentálního nábytku pro zubní lékaře a zubní laboranty. V tomto oboru máme nepřeberné zkušenosti.


Spolehlivost

Klademe vysoké nároky na naše pracovníky a v nejvyšší míře se snažíme vyplnit všechny požadavky klientů. Vždy dodržujeme dohodnuté termíny a ceny, maximálně vnímáme potřeby a očekávání našich klientů.


Zodpovědnost

Zdravotní problematika. Mluvíme o ní a deklarujeme její důležitost. Pro výrobu našeho nábytku používáme výhradně zdravotně nezávadné materiály s prokazatelným původem. Pětiletá záruka je jedním z jasných důkazů, že věříme našim výrobkům a nabízíme v nich maximální estetickou a užitnou hodnotu.


Flexibilita

Jsme schopni nabídnout klientům množství atypických prvků vyrobených na míru Vašemu prostoru a jsme maximálně pružní v navrhování interiéru.


Osobní přístup

Klademe velký důraz na aktivní a příjemnou komunikaci s klientem. Každý klient je jedinečný a my se snažíme, aby svou jedinečnost klienti cítili při každé komunikaci s námi. Snažíme se porozumět klientům a jejich požadavkům, pochopit jejich potřeby a přání.


Kvalita

Celek funguje dobře jedině tehdy, pokud stejně dobře fungují všechny jeho části. To je jeden ze základních principů, kterým se řídíme a proto každý jeden dílec a každá jedna komponenta jsou vyrobeny a zpracovány tak, aby dosáhly stejné a tedy nejvyšší kvality finálního výrobku. Tak jako u svých vlastních výrobků, tak u subdodavatelských komponent, dbáme na nejvyšší jakost, kterou nám zaručují lety prověření tuzemští i zahraniční dodavatelé.


Kování

Používáme pouze to nejlepší kování od firmy Blum. Zásuvkové výsuvy TANDEM, TANDEMBOX ANTARO a LEGRABOX, technologie pohybu BLUMOTION, SERVODRIVE, TIP-ON, 4 druhy výklopů AVENTOS. To vše s doživotní zárukou.


Záruka a servis

Délka záruky je u nás jedním slovem nadstandardní. Věříme své práci a proto si můžeme dovolit garantovat celých 5 let záruky na náš nábytek. Na kování značky BLUM, které je nedílnou součástí každého našeho nábytku, je poskytována záruka dokonce doživotní. Pochopitelně ani servis u nás není problémem. Rozhodnete-li se po letech nábytek upravit, změnit nebo doplnit, rádi vám vyhovíme. Je to pro nás samozřejmost, protože jsme výrobci. Nikoliv jen distributor či montážní závod, které mají omezené možnosti. (Na elektrospotřebiče a nakupované komponenty se vztahují záruky určené výrobci)


Tradice

Už v roce 1933 založil Josef Klier rodinné truhlářství. Mottem jeho tehdejšího drobného podnikání bylo precizní zpracování a kvalita materiálu. Toto motto je základní filozofií firmy KLIER dodnes. Novodobou historii začal psát v roce 1993 jeho vnuk pan Miloš Klier, který navázal na dědečkův odkaz a založil firmu KLIER nábytek v Jindřichově Hradci. V roce 1998 jsme začali spolupracovat s firmou KaVo CZ a stali se jejich výhradními dodavateli dentálního nábytku. V roce 2013 firma oslavila 20 let od znovuobnovení tradice a novodobého působení značky KLIER na domácím trhu. Dentální nábytek značky KLIER ale nezná hranic a prodává se dnes již v pěti evropských zemích.