„Naše nároky na vybavení zbrusu nové soukromé zubní praxe ALL-DENTE byly velmi vysoké. Zvažovali jsme několik možností, převážně zahraniční výrobce. Pro společnost KLIER jsme se rozhodli po návštěvě několika praxí jimi vybavených a osobním setkání s panem Klierem. Bonusem byla flexibilita v návrhu řešení, vynikající cena, profesionalita při bezchybné instalaci a také přímé propojení s leasingovým financováním. Celá naše zkušenost se společností KLIER od návrhu řešení až po jeho předání byla bezchybná a doporučeníhodná. Je skvělé, když věci takto bezvadně fungují“.

MUDr. Sabina Moravcová
ALL-DENTE, Praha


„Chceme tímto poděkovat společnosti KLIER nábytek s.r.o., která vyrobila nábytek na míru pro naše ordinace. Nábytek vypadá velice dobře a spoluutváří moderní vzhled kliniky. Kromě jiného splňuje i ostatní naše nároky na funkčnost a odolnost materiálu, které jsou pro nás také prioritní. Jsme velice rádi, že jsme si vybrali právě tuto firmu a můžeme ji všem jen doporučit“.

MUDr. Martin Rusnák
FIDENTIA DENTAL CLINIC


„Když jsme v roce 2009 uvažovali o dodavateli nábytku do našeho Stomatologického centra, měli jsme několik nabídek a návrhů. Na základě tehdejšího doporučení jsme se nakonec rozhodli pro firmu KLIER nábytek. Veškerý nábytek jak do čekárny, tak do všech ordinací a laboratoře byl proveden ve velmi vysoké kvalitě v dohodnutém termínu. Nábytek byl vybrán z hlediska nadčasovosti a nyní vidíme, že to bylo z naší strany dobré rozhodnutí. Vše funguje velmi dobře - snadná údržba. S provedením jsme velmi spokojeni. Na základě našich kladných zkušeností mohu firmu KLIER nábytek jen doporučit“.

MUDr. Václav Pelíšek
STOMATOLOGICKÉ CENTRUM VODŇANY


„Od společnosti KLIER DENTAL mám nábytkem vybavené dvě ordinace, oceňuji profesionální přístup jak při plánování tak i při vlastní realizaci. Po několika letech oceňuji i trvanlivost použitých materiálů“.

MUDr. Miroslav Valha